دوشنبه ٠٥ مهر ١٤٠٠
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
En
»
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
صفحه اصلی > معرفی معاونت تحقیقات و فناوری > رسالت و چشم‌انداز 

رسالت و چشم‌انداز معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

رسالت (Mission):
معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان یک معاونت زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان است که به منظور ارتقای پژوهش در رشته‌های مختلف علوم پزشکی، پژوهش‌های مرتبط با حوزه سلامت، مراقبت‌های جامع سلامت (در سطوح پیشگیری و درمان) و مدیریت در سطوح مختلف دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان تشکیل شده است و تلاش می‌کند در ترویج فرهنگ پژوهش در کلیه سطوح دانشگاه و پاسخگویی به نیازهای جامعه سرآمد باشد.
این معاونت متعهد است كه بسترسازي مناسب پژوهش و نوآوری جهت رشد و تعالي مدیران، اساتید، دانشجويان و كاركنان را فراهم آورد.

چشم‌انداز (Vission):
معاونت تحقیقات و فناوری در پنج سال آينده با بهبود مستمر فعالیت‌ها، تأمين فضاي مورد نياز، منابع مالی و انسانی از طریق كاربست روش‌های علمی و با توجه به قوانین و مقررات و شایسته‌سالاری، خود را به یکی از معاونت‌های برتر در سطح دانشگاه ارتقا خواهد داد.
معاونت تحقیقات و فناوری در راستای تحقق شعار «جامعه سالم و اعتلای کرامت انسانی پشتوانه توسعه پایدار» بر آن است با نوآوری در زمینه‌های پژوهشی یکی از معاونت‌های برتر در سطح دانشگاه و کلان‌منطقه ۸ باشد.
معاونت تحقیقات و فناوری در نظر دارد با تلاش مداوم و اهتمام و همیاری اعضا و پژوهشگران خود در راستای چشم‌انداز کلان دانشگاه به نحوی گام بردارد تا این معاونت به عنوان معاونتی مرجع، پیشرو و نوآور در حیطه پژوهش در سطح منطقه و کشور شناخته شود.
معاونت تحقیقات و فناوری با اشاعه نتایج پژوهش‌های خود به صور‌ گوناگون مانند گزارش‌های چاپی و رایانه‌ای در محیط‌های شبكه، ارائه سمینار‌ها و كارگاه‌ها و همچنین كاربست نتایج پژوهش‌ها، نشان خواهد داد كه نه تنها مركزی پژوهش‌مدار است بلكه به كاربرد نتایج پژوهش و اجرای طرح‌های حاصل از آنها اعتقاد راسخ دارد.

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 بازدید این صفحه : 2781
 بازدید امروز : 453
 کل بازدید : 915436
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 2/6084